• +48 604 391 530
  • biuro@hermod.pl

TRANSPORT - SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

Szybki transfer ładunków

Współpracujemy dodatkowo z ponad 600 podwykonawcami z kraju i Europy zapewniając ekspresową dostawę każdego ładunku.

Zamówienia
on-line transportu

Zleć transport z dowolnego miejsca na świecie - bez wychodzenia z domu, biura czy hotelu. Prosto i wygodnie bez zbędnych formalności.

Pełny monitoring ładunków

Zapewniamy monitoring ładunków oraz całodobową kontrolę na powierzonym zleceniem przez przydzielonego indywidualnego spedytora

Koncesjonowany przewoźnik

Działalność spedycyjna w firmie HERMOD to wielozadaniowa organizacja i kontrola transferu towarów, dbanie o powierzony towar i zlecenie, dostarczenie sprawnie do miejsca docelowego / odbiorcy.

Optymalny łańcuch dostaw

Pomagamy w zwiększeniu oszczędności poprzez optymalizację łańcucha dostaw oraz ciągłe doskonalenie realizowane w zgodzie ze środowiskiem i otoczeniem.

Usługi transportowe od 2006 roku

Nasze pojazdy docierają do wszystkich krajów Unii Europejskiej a ponadto do Norwegii, Szwajcarii, Chorwacji, Rosji, Ukrainy oraz Białorusi. W ramach transportu międzynarodowego zajmujemy się zarówno importem, jak i eksportem towarów.

Zadowolony klient

 Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej. Do każdego klienta nasz spedytor podchodzi indywidualnie i w relacjach partnerskich.

Przykładowe czasy dostaw do poszczególnych krajów Unii Europejskiej i nie tylko.

Codziennie nasze pojazdy przewożą towary na terenie całej Unii Europejskiej, krajów wschodnich a także bałtyckich i bałkańskich. Powierzając nam zlecenie, mają Państwa gwarancje terminowej i bezpiecznej dostawy w oparciu o najnowszy sprzęt transportowy począwszy od ciągników siodłowych po ultralekkie naczepy wraz z dodatkowymi zabezpieczeniami.  Codziennie przyjmujemy średnio od 120 do 350 zapotrzebowań na realizacje usług transportowo - spedycyjnych.


Zaufało nam tysiące firm i osób prywatnych - Zaufaj nam też i ty !!